Нововведення BlaBlaCar: за бронювання доведеться платити

Показати всі

Нововведення BlaBlaCar: за бронювання доведеться платити

Понад 4 мільйони українців долучилися до спільноти BlaBlaCar за останні декілька років, щоб зробити свої подорожі більш комфортними, швидшими та дешевшими. З 10 жовтня BlaBlaCar в Україні переходить на новий етап свого розвитку та запускає платні опції для пасажирів, – повідомляють на офіційному сайті сервісу.

Щоб користуватися BlaBlaCar, пасажирам потрібно придбати доступ до сервісу на 1 день чи 1 місяць. Поїздки на короткі дистанції до 120 км залишаться безкоштовними. Водії продовжать користуватися сервісом безкоштовно, як і раніше.

Повідомили, що пасажири користуватимуться безкоштовним доступом до BlaBlaCar протягом 3-х місяців. Новачки отримають місяць такої можливості. А для того,щоб мати можливість використовувати три місяці безкоштовних бронювань, поїздку треба забронювати до 5 листопада.

Також інформують, що зареєструвавшись від 10-го жовтня, вам запропонують 1 місяць безкоштовного доступу.

Повідомляють, що новачки отримають місяць безкоштовних бронювань, а часті користувачі зможуть придбати місячний доступ за 59 грн. Одноденний «абонемент» на бронювання коштуватиме 49 гривень.

Звертають увагу пасажирів на те, що публікація поїздок на BlaBlaCar безкоштовна, як і раніше. За доступ до сервісу платять лише пасажири перед бронюванням поїздки.

Comments are closed.