Недитячі пристрасті у дитсадку: виховательку вдруге звільнили за «аморальні» фото (ВІДЕО)

Показати всі

Недитячі пристрасті у дитсадку: виховательку вдруге звільнили за «аморальні» фото (ВІДЕО)

Виховательку дитсадка з Рівненщини керівниця звільнила за світлини у соцмережі. Дівчина виграла суд і повернулась на роботу, але завідувачка знову звільнила її за тією ж статтею. . Про це йдеться у сюжеті ТСН.

На Рівненщині у селі Бугаївка виховательку дитсадка, 27-річну Віту Черешньовську, завідувачка, 46-річна Лариса Музика, вдруге звільнила за аморальну поведінку, а точніше за фото у соцмережі. Вихователька оскаржила звільнення у суді. Лариса Музика “аморальні” світлини навіть зібрала у спеціальну теку.

Завідувачка також заявила, що у виховательки куплені два дипломи та вона була “замішана” у побитті у сусідньому селі фельдшерки. Натомість два звинувачення Лариси Музики не підтвердилися.

Повідомляють, що після семи місяців виховательку мали поновити на роботі, але в день поновлення, ігноруючи рішення суду, її знову звільнила завідувачка “за аморальний проступок”.

Заступник міністра освіти і науки України Павло Хобзей зауважив, що поведінка виховательки не є аморальною. А кадровики і юристи заявляють, що завідувачка звільнила виховательку незаконно.

До слова, у самої завідувачки також є профіль у соцмережі, щоправда, прихований і під ніком Клеопатра Філопатор.

Виховательку дитсадка звільнили через фото в соцмережі

Виховательку дитсадка з Рівненщини керівниця звільнила за світлини у соцмережі. Дівчина виграла суд і повернулась на роботу, але завідувачка знову звільнила її за тією ж статтею. Керівник у своєму рішенні впевнена, але і вихователька не збирається здаватись. Більше новин дивіться на сайті http://tsn.ua/video/video-novini

Gepostet von ТСН am Freitag, 8. Juni 2018

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *