На «Ягодині» вилучили цигарок майже на сімнадцять тисяч гривень (ФОТО)

Показати всі

На «Ягодині» вилучили цигарок майже на сімнадцять тисяч гривень (ФОТО)

На посту «Ягодин» митники виявили у водія міжнародних автоперевезень незаконну партію цигарок на загальну суму 16766 гривень, – повідомляє прес-служба ДСНС Волині.

Водій міжнародного автоперевізника виконував замовлення щодо експорту шлаку міді через пункт пропуску Ягодин. Товар, документи на який були оформлені відповідно до законодавства, містився у бортовому причепі сідлового тягача «Scania».

Проте під час митного огляду із використанням технічних засобів, крім офіційно заявленого товару, під переднім бампером автомобіля інспектори управління протидії митним правопорушенням виявили облаштований тайник. У ньому водій вантажівки намагався приховати від митного контролю 710 пачок цигарок різних виробників загальною вартістю 16766 гривень.

Цигарки вилучено. Такі дії правопорушника тягнуть за собою їх конфіскацію та штрафу розмірі 100 відсотків вартості товару. Стаття 483 Митного Кодексу України«переміщення або дії, спрямовані на переміщення товарів з приховуванням від митного контролю» також допускає конфіскацію транспортних засобів зі спеціально виготовленими сховищами (тайниками), що використовувались для переміщення безпосередніх предметів порушення митних правил.

Остаточне рішення щодо міри відповідальності цього водія та його компанії-роботодавця прийматиме суд.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *