На «Устилузі» митники вилучили автівку

Яблучний Спас: скільки коштуватиме волинянам зібрати фруктовий кошик (ФОТО)
09.08.2018
Сьогодні православні і греко-католики вшановують святого великомученика Пантелеймона
09.08.2018
Показати всі

На «Устилузі» митники вилучили автівку

У пункті пропуску «Устилуг» митники вилучили у громадянина автомобільчерез фіктивне нотаріальне доручення. Про це повідомляє прес-служба ДФС у Волинській області.

Волинська митниця ДФС ретельно перевіряє і попереджає спроби громадян ввезти легкові автомобілі на іноземній реєстрації за фіктивними документами. За 7 місяців 2018 року посадові особи Волинської митниці ДФС на підставі протоколів про порушення митних правил відповідно до ч.1 ст. 483 Митного Кодексу України (тобто за  подання органу доходів і зборів як підстави для переміщення транспортних засобів документів, отриманих незаконним шляхом) вилучили у громадян 28 автомобілів загальною вартістю понад 3 млн грн.. Проте  громадяни України продовжують користуватись послугами сумнівних посередників. У результаті – втрачають своє майно і будуть змушені платити штрафи.

У пункті пропуску Устилуг мешканець Житомира, в’їжджаючи в Україну  автомобілем «PEUGEOT 206» польської реєстрації, подав на нього необхідні для митного оформлення документи. Серед інших – нотаріально посвідчене доручення на право користування від нотаріуса Канцелярії нотаріальної міста Вроцлав.

Офіційна відповідь на запит волинських митників з польського боку засвідчила: такого нотаріального доручення не підписувалось і не посвідчувалось, а підпис, розміщений на відтиску іменної печатки пані нотаріуса, їй не належить.

Відтак, за подання органу доходів і зборів як підстави для переміщення транспортних засобів документів, отриманих незаконним шляхом, «PEUGEOT 206»  як предмет правопорушення (вартістю по курсу НБУ понад 153 тисячі гривень), вилучений на склад митниці.

Відповідно до ч. 1 ст. 483 Митного Кодексу України громадянина за скоєне очікує штраф у розмірі 100 відсотків вартості автомобіля та його конфіскація. Справа переданадо суду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *