Показати всі

На Сході загинув розвідник з Луцька

Військовослужбовець з Луцька, старший розвідник Андрій Єлістратов 1991 року народження загинув у зоні проведення операції Об’єднаних сил, поблизу Попасної. У автомобіль, в якому він перебував, влучила протитанкова ракета. Про це пише ІА Волинські Новини.

Як повідомили на сторінці операції Об’єднаних сил, 8 серпня бойовики 44 рази відкривали вогонь по позиціях наших військ, у тому числі двічі із важкого озброєння. Внаслідок бойових дій один захисник України загинув.

Інцидент трапився вночі, поблизу Попасної, що на Луганщині. Бойовики вистрілили з протитанкової ракети по автомобілю, в якому пребували військовослужбовці. Троє осіб отримали поранення, Андрій від отриманих травм загинув.

Андрій Єлістратов народився 23 жовтня 1991 року у м. Рига (Латвійська Республіка). У 1994 році разом з родиною переїхав жити до Луцька. Навчався у НВК “Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 10 – професійний ліцей” та Волинському коледжі Національного університету харчових технологій. Неодружений.

З 2010 до 2013 року служив за контрактом у 30-й окремій Новоград-Волинській Рівненській ОМБР.

9 квітня 2014 року був призваний на військову службу по мобілізації. 28 липня 2014 року отримав поранення під час виконання завдань у зоні АТО. У 2015 році був демобілізований.

У березні 2016 року підписав контракт й ніс службу у складі 14-ї ОМБР, був старшим розвідником.

Волинська правда висловлює щирі співчуття родині та друзям загиблого захисника України.

Comments are closed.