На Ратнівщині голова ОДА нагородив матерів-героїнь (ФОТО)

Показати всі

На Ратнівщині голова ОДА нагородив матерів-героїнь (ФОТО)

Зі співами та частуваннями у Ратнівській районній бібліотеці відзначили жінок, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей. Про це йдеться на сторінці голови Волинської ОДА Олександра Савченка.

Зустріч відбулася сьогодні, 11 липня 2018 року. Долучився до урочистого дійства й голова облдержадміністрації Олександр Савченко. Зокрема, 14-ом «почесним» мамам Ратнівщини Президент України Петро Порошенко присвоїв звання «Мати-героїня»:
– Ніні Бляшик с. Щедрогір (7 дітей),
– Оксані Бурчак с. Броди (7 дітей),
– Раїсі Вакуліч с. Велимче (6 дітей),
– Валентині Грицевич с. Броди (6 дітей),
– Наталії Кобець с. Річиця (5 дітей),
– Валентині Лагодюк с. Річиця (7 дітей),
– Ірині Ладичук с. Замшани (7 дітей),
– Оксані Мельник с. Залухів (5 дітей),
– Ніні Октисюк с. Березники (5 дітей),
– Олені Октисюк с. Березники (6 дітей),
– Марині Пикун с. Мельники-Річицькі (7 дітей),
– Тамарі Пословській с. Прохід (6 дітей),
– Тамарі Сидорук с. Березники (6 дітей),
– Лідії Тричук с. Витень (6 дітей).

Слід зазначити, що за материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей відповідно до указів Президента України у період з 2010 року по 2018 рік звання України “Мати-героїня” удостоєно 13 303 волинянки. Всього по Україні почесне звання отримали понад 165 тисяч жінок. У поточному році, відповідно до Указу Президента України від 11 травня 2018 року № 121 присвоєно почесне звання 128 багатодітним матерям. Привітав жінок особисто керівник найвищої виконавчої гілки влади в області:

«Давайте будемо говорити про те, як нам буде краще. Діти виростуть, з`являться внуки. Хтось розійдеться, хтось лишиться вдома. Будемо будувати дитячі садки, добудовуємо школи, які стояли по 10 років. Одним словом, планів багато, а у вас їх ще більше. Вам ще «довиростити» дітей, вивчити, допомогти влаштуватися і багато іншого. Головне, що ви робите добру справу. Мені хотілося б, аби хвороби минали ваші родини, діти щоб пам`ятали про батьків і робили так, щоб вам було весело жити. Оптимізму, доброго настрою, міцного здоров`я та легкого життя Вам», – побажав Олександр Савченко.

Між іншим, окрім нагрудних знаків, проведено виплату одноразової грошової винагороди в розмірі 17 тис 620 грн всім багатодітним жінкам. До слова, до Адміністрації Президента України вже надіслано документи на присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» ще на 101 багатодітну волинянку.

Світлина від Олександр Савченко.

Світлина від Олександр Савченко.

Світлина від Олександр Савченко.Світлина від Олександр Савченко.Світлина від Олександр Савченко.Світлина від Олександр Савченко.Світлина від Олександр Савченко.

Comments are closed.