На Волині через танення снігу затопило тисячі гектарів

Показати всі

На Волині через танення снігу затопило тисячі гектарів

У Волинській області через танення снігу затопило 5 тисяч гектарів. Постраждали більше двох десятків населених пунктів, в основному – на півночі області. Про це повідомляє “Сьогодні”.

За прогнозами місцевої влади, днями тут може затопити ще 30 гектарів. Щоб уникнути цього прориють спеціальні канали. Гроші на це виділяють з резервного фонду. Під 20-сантиметровим шаром води в області знаходиться майже 5000 гектарів землі. І вода стоятиме, принаймні, ще кілька тижнів.

Раніше синоптики попереджали про підвищення рівня води в річках у шести областях України. За даними Гідрометцентру, в деяких регіонах країни очікується розвиток весняної повені.

Також повідомлялося, що критична ситуація почалася в Іркутській області Росії і на Алтаї. Там через танення снігів евакуюють півсотні населених пунктів.

Люди беруть із собою тільки речі першої необхідності. А меблі в будинках прикріплюють до підлоги та стін. У спецоперації задіяли сотні одиниць спецтехніки. Інформації про загиблих або постраждалих немає. Підтоплено сотні будинків і присадибних ділянок, в деяких регіонах можливо переміщатися тільки на човнах.

Comments are closed.