На Волині у продажу виявили небезпечні іграшки (ФОТО)

Лучанин намагався обікрасти офіс в Рівному
12.01.2018
На Волині поліція вилучила 20 кілограм марихуани
12.01.2018
Показати всі

На Волині у продажу виявили небезпечні іграшки (ФОТО)

Факт розповсюдження небезпечних іграшок на території області виявили спеціалісти відділу ринкового та метрологічного нагляду ГУ Держпродспоживслужби на Волині. Про це повідомляють на сайті структури.

Небезпечні іграшки виявили під час перевірки характеристик продукції у її розповсюджувача. Зокрема ж, під час проведення планового заходу відібрали зразки продукції – іграшка «Дзиґа» (артикул М 0306 U/R Юла «Егоза») – для проведення їх експертизи та направили до Випробувального центру ДП «Івано-Франківськстандартметрологія».

За результатами проведених досліджень виявили, що іграшка «Дзиґа» (країна походження – Китай) не відповідає вимогам пунктів 7.1 та 7.4 ДСТУ EN 50088: 2003 «Безпечність електричних іграшок». Зокрема ж, на іграшці з гальванічним елементом не зазначені такі дані, як номінальна напруга гальванічного елемента та полярність.  Окрім того, на іграшку, упаковку та етикетку не нанесені настанови щодо заміни та перезаряджання гальмівних елементів.

У Держпродспоживлужбі Волині також інформують, що іграшка «Дзиґа» становить низький рівень загрози.

До слова, за результатами перевірки до розповсюджувача іграшки, яка не відповідає встановленим вимогам  ГУ Держпродспоживслужби у Волинській області прийняли рішення про вжиття обмежувальних (корегувальних) заходів відповідно до вимог постанови КМУ від 26.12.2011 № 1407 «Про затвердження Методики вжиття обмежувальних корегувальних заходів».

Варто зазначити, що на сьогоднішній день вітчизняний промисловий ринок пропонує споживачам неймовірне розмаїття іграшок, в якому зорієнтуватися не так просто. Треба пам’ятати, що іграшки варто вибирати не лише за їх зовнішнім виглядом, а, насамперед, за їх безпечністю та корисністю для дітей. Саме тому дотримання принципу безпечності під час вибору іграшок є найголовнішим.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *