На Волині росіянин вбив чоловіка, який чіплявся до його дружини

У Луцьку відбудеться фестиваль швейцарського кіно
12.07.2018
Маневицька поліція провела виховну роботу з ромами (ФОТО)
12.07.2018
Показати всі

На Волині росіянин вбив чоловіка, який чіплявся до його дружини

Росіянин, який вбив на Волині чоловіка через ревнощі, бо той чіплявся до його дружини на заробітках, отримав покарання у виді 8 років позбавлення волі. Про це йдеться у вироку Ковельського міськрайонного суду Волинської області, – пишуть “Волинські новини”.

Як вдалося встановити під час судового засідання, 13 вересня 2016 року обвинувачений, який є уродженцем Ставропольського краю Російської Федерації, знаходячись у квартирі, під час конфлікту з потерпілим, наніс йому удар кулаком в голову, внаслідок чого заподіяв останньому тяжке тілесне ушкодження у вигляді закритої черепно-мозкової травми з гематомами та забоєм головного мозку, з розвитком набряку та набухання головного мозку. Внаслідок отриманих травм чоловік помер через шість днів.

Допитаний у судовому засіданні росіянин свою вину визнав частково, розповівши суду, що 13 вересня 2016 року проходив повз квартиру і побачив у вікні потерпілого. Останній перебував на заробітках з його дружиною і, за її розповіддю, чіплявся до неї. Вирішивши з’ясувати стосунки, він зайшов у квартиру, двері якої йому відчинила співмешканка вбитого. З його слів, у кухні, окрім потерпілого, перебувало ще двоє людей. Зокрема, у відповідь на його претензії потерпілий встав і стояв навпроти нього. В цей час він наніс йому удар кулаком в голову, який прийшовся в ділянку правого ока, внаслідок чого потерпілий впав. Далі він пішов з квартири.

Незважаючи на часткове визнання винуватості, вина росіянина підтверджується дослідженими у судовому засіданні доказами.

Відтак, суд визнав його винним та призначив покарання у виді 8 років позбавлення волі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *