На Волині не виконується програма допомоги хворим на цукровий діабет дітям?

Показати всі

На Волині не виконується програма допомоги хворим на цукровий діабет дітям?

Обласна програма «Цукрвий діабет 2016–2017 роки» на Волині належним чином не виконується, зокрема відчувається суттвий брак фінансування. Про це проінформувала заступник голови ГО Об’єднання батьків дітей хворих на цукровий діабет «Інсулін» Ірина Аксеновська, – повідомляє «Волинська правда».

Проблему розглядали сьогодні, 23 травня, під час засідання комісія Волиньради з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства. Як розповіла Ірина Аксеновська, попри те, що відповідна програма була ухвалена Волинською обласною радою, належного фінансування на неї спрямовано не було. «Було виділено за підписом голови Волинської облдержадміністарції Володимира Гунчика 3,5 мільйонів гривень, але цих коштів є недостатньо», – повідомила вона.

Отож, депутати члени комісії ухвалили прийняти до відома віповідне звернення ГО Об’єднання батьків дітей хворих на цукровий діабет «Інсулін» та доручити упарвлінню охорони здоров’я ВОДА надати в десятиденний термін відповідні пропозиціхї. Також була висловлена пропозиція щодо моживого співфінансування програми з місцевих бюджетів.

Comments are closed.