На Волині збудують дорогу за європейські гроші

Показати всі

На Волині збудують дорогу за європейські гроші

На будівництво волинської дороги сполученням Білашів Зелена, хочуть залучити єворпейські кошти.

Про це під час «прямої» телефонної лінії розповів голова Ковельської райдержадміністрації, депутат Волинської обласної ради від “Блоку Петра Порошенка “Солідарність”  Віктор Козак, – повідомляє Район.Ковель.

«Торік нам вдалося зробити ґрунтове покриття цієї дороги, хоча трохи завадили погодні умови. Найближчим часом завершимо ці роботи. Тверде покриття дороги сподіваємося зробити за кошти Євросоюзу в рамках міжнародного проекту «Україна-Польща-Білорусь». Має бути залучено 24 мільйони гривень, з них 18 мільйонів – європейські кошти, решта – це кошти місцевих бюджетів. На проектно-кошторисну документацію райдержадміністрацією було вже виділено 175 тисяч гривень», – сказав Віктор Козак.

За його словами, як пише газета, в цьому проекті нашим партнером є Холмський повіт, де також мають прокласти подібну дорогу.

«Зараз чекаємо рішення Євросоюзу. Ми покладаємо великі надії на цей грант, адже таких коштів ні в Державному, ні в обласному, районному чи, тим більше, у сільському бюджетах, немає», – вважає Віктор Теодосійович.

Comments are closed.