На Волині вперше відбудеться марафонський забіг

Показати всі

На Волині вперше відбудеться марафонський забіг

На Екомарафон «Світанок Світязя» зареєструвалися понад 200 учасників. Про це повідомляють організатори.

Учасники Екомарафону «Світанок Світязя», що відбудеться у суботу, 11 серпня, – жителі різних міст України, а також громадяни Республіки Білорусь та Республіки Польща.

Згідно з даними реєстрації учасників на сайті «Athletic Events», вже виявили бажання брати участь у забігах на різні дистанції 207 спортсменів чи аматорів. У секретаріаті змагань можна зареєструватися ще сьогодні, 10 серпня з 10 год. до 4 ранку 11 серпня.

До слова, в рамках Екомарафону сьогодні, 10 серпня, відбудеться транскордонний забіг «Пробіг Полісся», що має на меті поліпшити дружні стосунки із сусідньою Республікою Польща. Починатиметься з польської сторони – Ззбереже до с. Адамчуки, що в Україні. Для участі у забігу необхідно мати із собою біометричний паспорт.

Загалом, на різні дистанції Еуомарафону «Світанок Світязя» зареєструвалося чимало людей. Це, наприклад: наЕкомарафон «Світанок Світязя»  – 42,195 км – 39 учасників, Кубок України з перегонів на лижеролерах  на марафонській дистанції  42,195 км – 44 учасника,  Кубок України з перегонів на лижеролерах  на марафонській дистанції  21 км – 13 учасників, Екопівмарафон «Світанок Світязя» – 21 км – 66 учасників, «ЕКО–RUN»  (біг на дистанції 5 км) – 28 учасників, «Екоестафета» 10,5 км х 3 + 10,695 км – 42,195 км – 17 учасників (8 команд),  «ЕСО WATER RUN» (пробіг по воді)  400 м – 5 учасників.

Варто зазначити, що серед зареєстрованих є учасники бойових дій, які долатимуть дистанції 5 км, 21 км та 42 км. Реєстрація для них є безкоштовною.

Нагадаємо, Екомарафон «Світанок Світязя» – це історична подія для Волині, адже забіги на марафонські дистанції (понад 42 км) в області ще не відбувалися. В рамках «Світанку Світязя» відбудуться такі забіги: перший в Україні пробіг про воді 400 м, дитячі пробіги по воді на 100 м, півмарафон 21 км, марафон 42 км, естафета та біг по шосе 5 км.

Comments are closed.