На Волині виявили небезпечну іграшку (ФОТО)

Показати всі

На Волині виявили небезпечну іграшку (ФОТО)

В ході контрольного заходу перевірили 176 одиниць продукції. На Волині виявили небезпечну дитячу іграшку, нічну лампу. Про це повідомляє головне управління Держпродспоживслужби у Волинській області.

В результаті перевірки наявності на продукції знаку відповідності технічним регламентам, у тому числі ідентифікаційного номера призначеного органу з оцінки відповідності, та додержання правил його застосування і нанесення виявили факт розповсюдження

На Волині виявили світильник “Нічник NL11 Lemanso з вимикачем, кількість діодів 4Led”, на який та її табличку з технічними даними, на пакування та супровідні документи не було нанесено знак відповідності технічним регламентам. Також була відсутня інформація про імпортера продукції, не зазначено номер партії або серійний номер, не вказано дату виготовлення.

Продукція не супроводжується інструкцією або інформацією про безпечність. Країною-виробником світильника є Китай. Крім того, світлодіодні лампи “DELUX   BL50P” з цоколем Е27 в кількості трьох одиниць, розповсюджувалися з порушенням: знак відповідності технічним регламентам було нанесено з порушенням загальних принципів маркування зазначеним знаком.

При  визначенні штангенциркулем встановили, що висота знака відповідності технічним регламентам становить 3,9мм, тоді як характер продукції дозволяє його нанесення встановленої норми – висотою не менше як 5мм.

Разом з тим на продукції не було вказано номер партії. Світлодіодна лампа не супроводжується інструкцією або інформацією про безпечність. Розміри енергетичної етикетки, надрукованої на упаковці лампи,  не відповідають встановленим вимогам.

Як інформує Держпродспоживслужба, виявлені факти є порушеннями вимог Технічного регламенту низьковольтного електричного обладнання і Технічного регламенту енергетичного маркування електричних ламп та світильників  і викликають сумніви щодо безпечності даної продукції.

За результатами проведеної перевірки характеристик продукції, було прийнято рішення про вжиття обмежувальних (корегувальних) заходів стосовно продукції, яка не відповідає встановленим вимогам.

Продукцію, що не відповідає встановленим вимогам, розповсюджувачем повернули постачальнику, штраф у повному обсязі сплачено до державного бюджету.

Comments are closed.