На волинському пункті пропуску у черзі стоять 150 автівок

Показати всі

На волинському пункті пропуску у черзі стоять 150 автівок

На кордоні, зокрема з країнами ЄС, спостерігається певне накопичення автомобілів На володимир-волинському пункті пропуску в черзі стоять 150 автівок. Про це інформує прес-служба ДПСУ.

Зокрема, в період великодніх та поминальних днів в пунктах пропуску, де очікувалося збільшення пасажиро-транспортного руху, співробітники прикордонного відомства задіяли допоміжні наряди та створили додаткові робочі місця. Для спрощення та пришвидшення процедур перетинання кордону забезпечено безперервне функціонування «зелених коридорів», визначено додаткові смуги руху для осіб та транспортних засобів.

Наразі, після закінчення свят та відвідування рідних, багато людей повертаються до місць свого проживання та роботи. Через це на кордоні, зокрема з країнами ЄС, спостерігається певне накопичення автомобілів. Зараз черги зафіксовані на кордоні зі Словаччиною та Польщею.

Так, в пункті пропуску «Устилуг» 150 автомобілів очікують на виїзд за кордон.Держприкордонслужба просить громадян врахувати дану інформацію і радить обирати оптимальні маршрути руху.

 

Comments are closed.