Показати всі

Нардепи перейменують село на Волині

Народним обранцям доведеться  повернутися з «зимових канікул» під купол ВРУ.  На сайті парламенту оприлюднено розклад засідань на 15-18 січня 2019 року.

Зокрема у вівторок, 15 січня,  народні депутати узгодять питання щодо передвиборного періоду в 2019 році та мають призначити позачергові вибори сільських та селищних голів.

У списку є й законопроект, що пропонує забезпечити безперебійне постачання електроенергії місцевим комунальним підприємствам за передбаченими тарифами та про мораторій на зміну цільового призначення окремих земельних ділянок рекреаційного призначення в містах та інших населених пунктах. А також  – ряд змін до Житлового кодексу, постанови про перейменування та зміни в адміністративно-територіальному устрої Луганської і Донецької областей.

У середу, 16 січня, день ратифікацій. Крім того, депутати розглянуть постанови про парламентські слухання та по обіді підуть працювати в комітетах, фракціях і групах.

17 січня, у четвер, Верховна Рада розгляне питання аграрної політики. А в п’ятницю, 18 січня, –  традиційна година запитань до уряду та законопроекти щодо стипендії ВР.

До речі, нардепи розглянуть і проекти постанов про перейменування ряду населених пунктів, зокрема – села Островки Маневицького району Волинської області.

Comments are closed.