Наливайченко пояснив, з ким об’єднуватиметься Справедливість»

Показати всі

Наливайченко пояснив, з ким об’єднуватиметься Справедливість»

Рух «Справедливість» прагне об’єднання з однодумцями. Про це, як інформує сайт  згадуваної  політичної структури,  заявив Валентин Наливайченко під час перебування у  Житомирі.

Нагадаємо, що напередодні президентських виборів дедалі частіше  висловлюються версії   про можливі об’єднання Руху «Справедливість» із іншими політичними силами чи політиками.

«Я відстоював і відстоюю об’єднання, в Русі «Справедливість» ми так і об’єднуємося: з громадськими організаціями, з організаціями волонтерів, з організаціями ветеранів АТО, з професійними організаціями журналістів, правників, представниками ІТ-сектору, тобто з усіма молодими людьми, представниками громадянського суспільства, які і є новою Україною і вони повинні бути у владі», – заявив Валентин Наливайченко в інтерв’ю телеканалу «СК1» у Житомирі.

На сайті політичної структури констатується: «Наразі Рух «Справедливість» складається з 210 громадських організацій і прагне об’єднання з людьми, які вже змінюють Україну. Спільні цінності й мета повернути державу на шлях розвитку — основа для справжнього й ефективного об’єднання!»

Comments are closed.