Найбільше працевлаштованих на Волині іноземців – турки та поляки

Луцький баскетболіст змінив команду
11.10.2017
Хто запрограмував криваву вакханалію? – правда від гостя «Волинської правди»
11.10.2017
Показати всі

Найбільше працевлаштованих на Волині іноземців – турки та поляки

На Волині понад півсотні роботодавців мають дозволи на працевлаштування іноземців. Про це йшлося сьогодні, 11 жовтня, під час круглого столу у Луцькому міському центрі зайнятості з приводу законодавчих змін щодо застосування праці підприємців.

Директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк розповів, що з 29 вересня набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо усунення бар’єрів для залучення іноземних інвестицій». Цим документом внесли зміни і до ЗУ «Про зайнятість населення», зокрема щодо застосування праці іноземців.

За словами Романа Романюка, мета таких законодавчих змін – спростити процедуру видачі та продовження дозволів на застосування праці іноземців. Зокрема, перелік документів на отримання такого дозволу суттєво зменшився. Наразі, аби працевлаштувати іноземця, роботодавцеві необхідно подати лише чотири документи – заяву від роботодавця, копію паспорта іноземця, кольорову фотокартку іноземця та копію проекту трудового договору (контракту) з іноземцем.

За інформацією обласного центру зайнятості, наразі в області 54 роботодавці мають дозволи на працевлаштування 79 іноземних громадян. За територіальною приналежністю найбільше іноземців працевлаштовані з таких країн: Туреччина (16), Польща (16), Узбекистан (6), Білорусь (5), Китай (4), Німеччина (4), інші країн світу (Литва, Лівія, Швеція, Болгарія, Грузія, Росія, Азербайджан, Вірменія, Казахстан, Молдова, Італія, Індія, США).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *