Назвали перші кроки Зеленського, на які чекають українці

Показати всі

Назвали перші кроки Зеленського, на які чекають українці

Лідером серед перших очікуваних кроків від новообраного президента Володимира Зеленського стало зняття недоторканості з депутатів, суддів, президента. Про це свідчать результати спільного соцопитування центру “Соціальний моніторинг”, Українського інституту соціальних досліджень ім. Яременко та Соціологічної групи “Рейтинг”, – пише “Українська правда”.

“Одним з ключових очікувань та розчарувань революції гідності була зміна системи влади, тому цілком логічним виглядає, що лідером серед перших очікуваних кроків від Президента України стало зняття недоторканості з депутатів, суддів, президента, на що вказали 53,7% опитаних”, – сказано у повідомленні.

 

Кроки, які пов’язані із розв’язанням конфлікту на Сході та його наслідками, посіли друге та третє місця.

Зокрема, розпочати прямі переговори у чотирикутнику “Україна – РФ – т.зв. ДНР – т.зв. ЛНР” для припинення вогню і повернення Донбасу – 40,9% і забезпечити повернення українських військовополонених та утримуваних осіб’ – 38,4%.

38,1% вбачають серед перших кроків необхідність “Ініціювати розпуск нинішнього складу Верховної ради та проведення дострокових парламентських виборів”.

Третина (33,7%) назвали “Забезпечити стабільність національної валюти та банківської системи”.

Водночас, менше чверті виборців (22,3%) дають новообраному президенту України не більше 100 днів, ще чверть (26,2%) – півроку, після чого стане зрозуміло впорався він чи ні з керівництвом країною. Термін в рік дають ще 35,5%.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *