НАБУ перевірить на корупцію міністра юстиції України

Показати всі

НАБУ перевірить на корупцію міністра юстиції України

Після випуску журналістів суд зобов’язав антикорупційне бюро дізнатися, звідки у племінниці Павла Петренка з’явилися дві квартири.

Національне антикорупційне бюро зобов’язане відкрити провадження щодо міністра юстиції Павла Петренка, якого підозрюють у скоєнні кримінального порушення. Про це йдеться у відповідній постанові Солом’янського суду української столиці, прийняте 13 вересня, – пише Сьогодні.

У вердикті судді кажуть, що справа повинні відкрити за статтею 366-1 (“Декларування недостовірної інформації”), а також що це рішення не підлягає оскарженню.

Раніше журналісти провели розслідування і виявили, що після того, як Петренко очолив міністерство юстиції, його племінниця Божена Клічук стала володаркою кросовера Lexus NX200 і двох квартир в елітних житлових комплексах на київському Печерську.

Водночас сама вона живе не в одній із зазначених квартир, а з батьками.

При цьому в своїй декларації Павло Петренко заявив, що свого житла у нього немає і що він живе в орендованому. Крім того, він вказав, що володіє 11-річним автомобілем Volkswagen Golf, але при цьому користується орендованою Toyota.

Comments are closed.