Міністр розповів, кому ще переглянуть розмір пенсії

Показати всі

Міністр розповів, кому ще переглянуть розмір пенсії

В Україні розроблять механізм для підвищення пенсій людям, які мають великий трудовий стаж, однак отримували низькі зарплати через економічну ситуацію в країні.

«Уряд розглядає різноманітні механізми для збільшення розміру пенсій тих, хто має значний страховий стаж, але через низькі зарплати отримує мізерні пенсії», – зауважив міністр соціальної політики Андрій Рева, пише «УНІАН».

Міністр уточнив, що це люди, які впродовж життя важко працювали в колгоспах за трудодні. Працювали санітарками та фельдшерами, мають трудовий стаж 30 і більше років.

«Такі категорії громадян обов’язково мають отримувати гідну пенсію. Уряд вже проводить активну роботу в цьому напрямку», – додав Рева.

З 1 жовтня 2017 року перерахували розмір пенсій для українців. Найбільше зростуть виплати у тих, хто мав тривалий страховий стаж і легальну високу зарплату. Після перерахунку пенсія в середньому збільшилися на 559,78 грн. До прийняття закону середній розмір пенсії в Україні становив 1886,78 грн. Тепер – 2446,56 грн.

1 Comment

  1. лучанин сказав:

    Жида хлібом не корми,а дай набрехати і навішати локшини на вуха лохам.А лохи_вірять і зі злиднів не вилазять.Але жидам вірять і жидів хвалять. От так і живемо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *