Молитва і громадська хода: у Луцьку розпочали відзначення Дня добровольця (ФОТО)

Показати всі

Молитва і громадська хода: у Луцьку розпочали відзначення Дня добровольця (ФОТО)

14 березня 2014 року 500 учасників Самооборони Майдану стали бійцями першого добровольчого батальйону, який вирушив обороняти східні рубежі нашої Держави.  Упродовж усього часу російської агресії та гібридної неоголошеної війни на сході України особливу участь у захисті територіальної цілісності нашої країні та опорі агресору брали бійці українських добровольчих батальйонів. А з 2017 року в Україні ця дата відзначається як День добровольця.  

З нагоди цієї дати у Луцька на меморіальному комплексі “Вічна слава” відбулися панахида та покладання квітів до каменю на місці спорудження пам’ятника загиблим в АТО волинянам.  Участь у заході взяли представники влади, громадськості та бійці добровольчих батальйонів.

Заупокійне богослужіння за спокій душ волинян, які віддали свої життя за Україну і мирне небо над нею звершили священнослужителі ПЦУ, які несуть послух військових капеланів.

Після панахиди відбулося покладання квітів до каменю на місці спорудження пам’ятника загиблим в АТО волинянам.

По тому усі учасники заходу громадською ходою пройшли вулицями обласного центру до Театрального майдану де біля пам’ятної стели Героям Небесної Сотні та Героям, які віддали життя за соборність України священики-військові капелани відслужили панахиду, після якої також відбулася церемонія покладання квітів.

“Я хочу разом з усіма військовими капеланами низько схилитися перед вами, дорогі бійці-добровольці. Ми щоро дякуємо вам за ваш подвиг”, – сказав голова ГО “Військові капелани Волині” протоієрей Михайло Бучак, після чого усі присутні священики-капелани схилилися перед воїнами-добровольцями.

Завершився захід Державним Гімном України, який виконав військовий оркестр.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *