Показати всі

Медсестра з Луцька потребує термінової допомоги

Медсестра Луцької міської клінічної лікарні Людмила Триндюк потребує термінової допомоги. Для операції потерпілій необхідно 40 000$. Прохання про допомогу опублікувала її колега Іванна Біловус.

23-річній жінці поставили страшний діагноз – первинний біліарний цироз печінки, синдром портальної гіпертензії, стадія декомпенсації, варикозне розширення вен стравоходу, асцит клас «С» за Чайльдом.

«Люда має маленького синочка , але нажаль , через хворобу , вони часто розлучаються на довгий час. Під час чергового лікування в одній із лікарень Києва , сказали про пересадку печінки ,так як лікування , ніякого ефекту не дає і стан не стабілізується навіть самими сильними препаратами . Трансплантацію роблять у нашій столиці , але нажаль це дороговартісне втручання , яке коштує 40000$», – зазначає колега.

Також Іванна додає, що Людмила працювала задля здоров’я людей: «Недоспані ночі , вічні думки про хворих , як допомогти , зарадити , і все вдавалось , навіть не задумуючись , що допомога знадобиться самій… хвороба підступна прогресує щодня. Батьки , рідні , якщо і все продадуть , то цих грошей недостатньо. Тому , я від щирого серця , прошу усіх вас , можливо десь відмовитись від кави , смачного круасана , чи ще чогось ,а допомогти , людині, яка потребує цього зараз найбільше від усіх нас», – благає Іванна Біловус.

Кошти можна переказати за такими реквізитами: ПриватБанк 5168 7573 1786 9818.

Контактний номер телефону: (099) 104-86-33.

Comments are closed.