«Максимум – бабусин механічний годинник», – експерт про те, що можна брати на ЗНО–2017

Лучанин, який по-звірячому вбив співмешканку, постане перед судом
18.05.2017
Погода на завтра у Луцьку
18.05.2017
Показати всі

«Максимум – бабусин механічний годинник», – експерт про те, що можна брати на ЗНО–2017

Уже 23 травня в Україні стартує основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. Тож волинянам-учасникам ЗНО вкотре наголошують на необхідності дотримання правил проходження тестування, – інформує «Волинська правда».

Під час прес-конференції 18 травня заступник директора Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Андрій Миляник розповів про те, як отримати допуск до пункту проведення ЗНО, як можна оскаржити результати, а також про те, які предмети доведеться залишити за межами пункту тестування.

За словами Андрія Миляника, вхід до пункту тестування буде дозволений тільки за наявності Сертифіката ЗНО–2017, оригіналу паспорта або документа, за яким видавався сертифікат (свідоцтво про народження, закордонний паспорт), тому що номер цього документа є на сертифікаті, а також запрошення.

Особи, які не отримали Сертифікат ЗНО–2017, повинні звернутися до ЛРЦОЯО. Там зберігаються Сертифікати учаників ЗНО–2017, які не вказали поштової адреси і повернулися з поштових відділень, як такі, що не забрані.

Зауважимо також, що пропуск у пункт ЗНО триватиме із 10:15 до 10:45. Тож Андрій Миляник наголосив на важливості попереднього ознайомлення учасників ЗНО із місцем розташування пункту тестування, шляхами доїзду та кількістю часу, що буде витрачена на дорогу.

До того ж, на усіх пунктах тестування на Волині (а їх в області 31) учасників ЗНО перевірятимуть металодетектором.

«Маємо угоду з управлінням поліції охорони. Відповідно до неї у кожному пункті буде працівник поліції з металодетектором», – розповів Миляник. За його словами, не можна використовувати під час виконання роботи засоби зв’язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, а також окремі елементи, які можуть бути складовими технічних засобів і пристроїв.

До того ж, цьогоріч інструктори в аудиторії звертатимуть особливу увагу на наявність в учасників смарт-годинників. Їх радять залишити удома або ж на спеціально відведеному для речей місці, адже в разі виявлення в учасників тестування смарт-годинників, а також мобільних телефонів, навушників, «флешок», USB-кабелів тощо учасник змушений буде залишити пункт проведення ЗНО достроково, а результат виконання тесту з певного предмета буде анульовано.

«Це можуть бути навіть акумулятори до пультів, батареї, будь-яка деталь, яка може бути частиною технічного засобу. Усе це мати при собі заборонено. Зважатимуть на смарт-годинники. Максимум, що можна мати, – це такий звичайний, ще бабусин механічний годинник», – висловився Андрій Миляник.

2 Comments

  1. Валік сказав:

    нафіга те зно придумали. корупція і далі є

  2. Не сказав би сказав:

    Я так не думаю. Дочка поступала сама, зараз добре вчиться в має стипендію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *