Показати всі

Майже 10 тисячам волинян можуть відключити газ

З початку року майже 20 тисяч жителів Волині отримали попередження про відключення газопостачання за борги. Про це стало відомо сьогодні, 15 червня, під час засідання обласного антикризового енергетичного штабу, – повідомляє «Волинська правда».

Директор ТОВ «Волиньгаз Збут» Микола Тищук розповів, що без урахування пільг та субсидій волиняни станом на 31 травня боргують за спожите блакитне паливо 278 мільйонів гривень. Відсоток розрахунків становить лише 63,4%. До слова, за електроенергію (так само без пільг та субсидій) розрахувалися із «Волиньобленерго» на 99,2%.

Голова Волинської ОДА Володимир Гунчик зауважив, що вважає такий відсоток розрахунків за газ надто низьким, адже не йдеться про пільговиків. Очільник області навіть запропонував газовикам «закрутити гайки» боржникам.

«Це не бідні споживачі, бо бідні скористалися пільгами, а у цей показник ця категорія не включена. Давайте вживати заходів до тої частини населення, яка у багатих будинках за мурованими огорожами не платить за енергоносії», – сказав він.

За словами Тищука, з початку року листи-попередження про відключення у разі несплати боргу вже отримали майже 20 тисяч споживачів, з них на 10 тисяч вже надали доручення на відключення, а 650 споживачів вже відключили.

«Це означає, що до 10 тисяч можуть прийти і відключити газ», – додав Тищук. Тож Володимир Гунчик дав доручення підготувати звернення від антикризового енергетичного штабу до населення, яке не використовує пільги та субсидії, але має борги, з проханням підвищити рівень виплат за спожиті енергоносії.

 

Comments are closed.