Лісоруб винайшов рецепт ковбаси з людської крові (ВІДЕО)

Показати всі

Лісоруб винайшов рецепт ковбаси з людської крові (ВІДЕО)

Мешканець села в іспанській провінції Теруель винайшов рецепт Морсільо. Це кров’яна ковбаса з людської крові.

Лісоруб наполягає, що Морсільо повинна бути приготовлена з крові тієї ж людини, яка її їсть. На його думку, вживати ковбасу з чужої крові – це канібалізм. Про це розповідає Еспресо з посиланням на  видання The Local.

Мешканець невеликого села в іспанській провінції Теруель винайшов рецепт Морсільо (кров’яної ковбаси) з людської крові

“Поки що всі ті, хто куштував ковбасу з власної крові, були вражені, наскільки вона смачна!” – стверджує 30-річний лісоруб Рауль Ескуін (Raúl Escuín).

Для однієї порції ковбаси потрібно 40 мілілітрів крові, підсмаженої з рисом, цибулею, водою і різними травами і спеціями. Отриману суміш додають до веганської ковбаси.

На думку Ескуіна, вигадана ним страва повинна зацікавити веганів.

“Я, звичайно, знаю, що люди – теж тварини, з чого випливає, що така ковбаса, їжа тваринного походження. Але якщо тварини не страждають, то вона повністю відповідає моральним принципам веганства”, – сказав він.

Лісоруб наполягає, що Морсільо повинна бути приготовлена ​​з крові тієї ж людини, яка її їсть. На його думку, вживати ковбасу з чужої крові – це канібалізм.

Ескуін планує відправитися в турне Іспанією, щоб продемонструвати свій рецепт і вже домовився про заходи в Мадриді, Барселоні та Сарагосі. Він планує готувати ковбасу з крові відвідувачів, яку будуть брати на місці професійні медсестри.

Comments are closed.