Любов по-поліцейськи: волинське подружжя – герої флешмобу (ФОТО)

Показати всі

Любов по-поліцейськи: волинське подружжя – герої флешмобу (ФОТО)

У мережі поширюють флешмоб #policelovestory. Цього разу естафету прийняло ГУНП у Волинській області. Героями історії кохання стали правоохоронці Ольга та Михайло Гаврилюки, – повідомляє поліція Волині.

Їхня #policelovestory розпочалася у 2001 році в Луцьку. Вони познайомилися в кав’ярні. Михайлові був тоді 21 рік. Він вже був правоохоронцем – працював в черговій частині інформаційної служби УМВС у Волинській області. 19-річна Ольга працювала офіціанткою в кав’ярні. Подружжя в один голос каже, що їх зустріч, то було кохання з першого погляду. Ольга та Михайло побралися у вересні наступного 2002 року. У Гаврилюків двоє дітей: 15-річний Дмитро та 9-річна Оленка, котрі з’явилися на світ в один день, 29 січня, але з різницею у 6 років.

Михайло працює начальником відділу служби «102» Волинської поліції, а його дружина Ольга – інспектором у Державній міграційній службі в області. Вони з радістю розповідають свою #policelovestory . Кажуть, що спільна робота в системі МВС сприяє взаєморозумінню в сім’ї, вчить бути відповідальними та цінувати вільні хвилини, проведенні разом із сім’єю.

Волинська поліція передає естафету #policelovestory колегам із #ПоліціяВінниччини

Світлина від Поліція Волині.

Світлина від Поліція Волині.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *