Лучани сидітимуть без гарячої води до кінця вересня

Показати всі

Лучани сидітимуть без гарячої води до кінця вересня

Як повідомлялося раніше, на одну добу було зупинено роботу котельні на вул. Карбишева, 2 для проведення робіт на тепломеханічному обладнанні, але під час робіт виявили, що для відновлення постачання теплої води на вулиці Федорова, 4-в та Соборності, 40 потрібно більше часу. Про це повідомляють на сайті ДКП «Луцьктепло».

Частину запланованих робіт було здійснено, і для більшості споживачів котельні надання послуги постачання гарячої води було відновлено. Однак, в процесі було виявлено, що для виконання інших аварійних робіт необхідно більше часу. Відтак, роботу центрального теплового пункту (ЦТП) на вул. Федорова, 4-в не було відновлено. Працівники ДКП «Луцьктепло» докладають максимум зусиль для завершення робіт впродовж сьогоднішнього дня.

Окрім того, не відновлено послугу гарячого водопостачання для споживачів ЦТП на пр. Соборності, 40. Здійснення аварійних ремонтних робіт потребує значно більшого часу. Очікуваний час відновлення послуги – кінець вересня.

Додатково повідомляють про відсутність послуги гарячого водопостачання у частини споживачів пр. Соборності та вул. Кравчука, підключених до ЦТП на вул. Кравчука, 26-г. Причина – ліквідація витоку в будинку №26-б, що на вул. Кравчука. Роботи проводить ЖЕК №8.

Comments are closed.