У Луцьку школярі-переселенці безкоштовно їздитимуть у тролейбусах
06.12.2017
У Луцьку проведуть конкурс серед перевізників
06.12.2017
Показати всі

Луцькі маршрутки рухатимуться по-новому

У Луцьку внесли зміни до мережі автобусних маршрутів загального користування. Таке рішення прийняли сьогодні, 6 грудня, під час засідання виконавчого комітету Луцькради.

Начальник управління транспорту та зв’язку Луцькради Анатолій Миронюк розповів, що через необхідність актуалізації мережі автобусних маршрутів загального користування на розгляд виконкому внесли проект рішення «Про затвердження мережі автобусних маршрутів загального користування в місті Луцьку у новій редакції».

Зокрема, пропонують внести такі зміни у автобусну мережу: – маршрут №6: рух будуть здійснювати з Привокзальної площі замість вулиці Конякіна у зв’язку із недостатнім пасажиропотоком; – маршрут №9: до повноцінного функціонування ринку «Ринок Новий» рух буде здійснюватись вулицею Бенделіані замість вулиці Боженка; – маршрут №18: до повноцінного функціонування ринку «Ринок Новий» рух буде здійснюватись від вулиці Окружної (масив Маяк) до Центрального ринку; – маршрут №33: у зв’язку із наявністю небезпечного перехрестя у схемі руху вулицею Карпенка-Карого, рух буде здійснюватись в об’їзд вказаного перехрестя вулицями Кримського та Липинського.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *