Луцькі квіткарі погодилися перенести торгівлю до філармонії

Дівчаток більше, ніж хлоп’яток: за вихідні у Луцьку народилося 29 малюків
19.06.2017
Гіркий присмак солодкої історії
19.06.2017
Показати всі

Луцькі квіткарі погодилися перенести торгівлю до філармонії

Квітковий базар, що нині діє у сквері біля ЦУМу міста Луцька вже незабаром перенесуть на майданчик поблизу обласної філармонії. Про це повідомляє «Волинська правда».

До такого «спільного знаменника» прийшли підприємці-квіткарі, а також пенсіонери, що провадять сезонну торгівлю квітками.

«Ми розуміємо, що торгівля поблизу кафе «Сніжинка» створюватиме незручності, псуватиме вхід до парку», – зауважила підприємець Тетяна Бондарчук.

Отож, на разі квіткарі мають розробити концепцію того, якими вони хочуть бачити свої торгівельні місця. Заступник луцького міського голови Олександр Рачков запропонував їм надати перші свої пропозиції вже цієї середи.

Він також повідомив, що мова йде про надання дозволу на розміщення тимчасових споруд. Вартість площі в один квадратний метр становитиме 25 гривень в місяць. Таким чином, кожен підприємець сплачуватиме орієнтовно 250 гривень в місяць, оскільки, з їхніх слів, для нормальної торгівлі квітами площа торгівельного місця необхідна площа у 10 квадратних метрів.

Звісно, там будуть також розміщені і холодильні установки, принаймні одна для всіх торгівельних місць. Отож, пенсіонерам варто обговорити із підприємцями питання стосовно того, щоби і вони мали можливість користуватися цим обладнанням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *