Луцькі вірмени просять землю під встановлення пам’ятного знаку

Показати всі

Луцькі вірмени просять землю під встановлення пам’ятного знаку

Вірменська громада Луцька просить міськраду дозволу на встановлення пам’ятного знаку невинним жертвам вірменського та українського народів на вулиці Кафедральній. Про це стало відомо у четвер, 6 грудня, під час засідання комісії з питань соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства, освіти, науки, культури та мови.

З таким проханням до міськради звернувся громадянин Карібян. Як відомо, раніше депутати міської ради підтримали виділення землі вірменській громаді міста під будівництво храму на вулиці Потебні.

Сьогодні ж вірменська община звернулась до міськради щодо виділення землі на вулиці Кафедральній, аргументуючи звернення тим, що пам’ятний знак краще ставити в центрі міста.

«Ми ж виділили землю, для будівництва церкви і там ви мали встановити знак. Тоді віддайте землю», – сказав голова комісії Андрій Козюра.

За словами вірменина, пам’ятний знак вже виготовлений і привезений з Вірменії. На вулиці Кафедральній, де вірмени просять місце під встановлення пам’ятного знаку, знаходиться смітник, але вірменська громада запевняє:«Ми зробимо благоустрій за свій кошт».

Члени комісії вирішили відкласти розгляд питання, щоб додатково його вивчити.

Comments are closed.