Луцьких будівельників перевірять на чесність

Показати всі

Луцьких будівельників перевірять на чесність

У Луцькраді пропонують перевірити, чи платять будівельні підприємства міста своїм працівникам ті суми, які подають у документах для податкової інспекції. Про це йшлося у четвер, , 6 грудня, під час засідання комісії з питань соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства, освіти, науки, культури та мови.

За словами голови комісії Андрія Козюри, будівельники хитрують і вказують податковій суми менші, ніж платять насправді, щоб сплачувати менше податків.

«Забудовники декларують зарплату не нижче 7 тисяч гривень, а потім показують, що платять 2-3 тисячі. Необхідно вирішувати, бо ПДФО – основний бюджетоутворюючий податок. Це нездорова конкуренція і не доброчесність», – сказав головуючий.

Як відомо, Луцька міська рада вимагає, щоб будівельники сплачували зарплату у розмірі не менше 7 тисяч гривень.

На запити міської ради, 4 забудовники відповіли на запити міськради та повідомили, що зарплатню підвищили. Окремі підприємства навіть повідомили,що заробітна плата розміром 7 тисяч гривень, замала для того, щоб залучити працівників.

Члени комісії зійшлися на думці, що потрібно перевірити будівельників, але представники управління з питань праці повідомили, що інспектори з праці можуть зробити перевірку тоді, коли підприємство не виплачує мінімальну заробітну плату.

У результаті, комісія рекомендувала управлінню з питань праці провести позапланову перевірку своєчасності та повноти сплати зарплати забудовниками Луцька, які приймали участь в реалізації спорудження комунальних об’єктів.

Comments are closed.