Луцький плавець виборов золото на чемпіонат України серед молоді

Показати всі

Луцький плавець виборов золото на чемпіонат України серед молоді

Дорослий чемпіонат України та серед молоді з плавання стартував у Харкові 23 квітня. Вдалим перший день видався для лучанина Максима Ткачука, який виборов золото на чемпіонаті серед молоді, – пише ІА Волинські новини.

На дистанції 100 метрів брасом вихованець КЗ «СДЮСШОР плавання Луцької міської ради» Максим Ткачук фінішував першим з результатом 1:03.72. Срібло дісталося Максиму Овчіннікову зі Запоріжжя (1:04.18), а бронза – в Давида Кизименка з Кривого Рогу. Серед дорослих результат Максима став шостим.
«Це ліцензійний старт на чемпіонат світу, чемпіонат світу серед юніорів та Європейський юнацький Олімпійський фестиваль. Максим показав нормативи і виборов ліцензії на два останніх змагання. Підготовка була тяжкою. Три тижні підряд – три старти: чемпіонат Волині, «Мультінейшенс» в австрійському Граці і цей третій в Харкові», – розповів тренер спортсмена Володимир Самчук.
У фіналах плили також лучанки Дана Ахмедова (6 місце на дистанції 100 м брас – 1:14.59) та Анастасія Дмитрієва (8 місце на дистанції 50 м на спині – 0:31.69.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *