В АП заявили, що не мають відношення до нових бордів з Порошенком

Показати всі

В АП заявили, що не мають відношення до нових бордів з Порошенком

В Адміністрації президента заявили, що не мають стосунку до провокаційних білбордів з Порошенком, які з’явилися в містах України, зокрема і в Луцьку. Про це він сказав у коментарі “Громадському”.

У містах України з’явилися білборди, на яких написано «Кінець» і зображений чинний президент Петро Порошенко, який йде геть. Ці білборди зроблені в стилістиці передвиборчої кампанії самого Порошенка.

В Адміністрації президента Громадському заявили, що команда Порошенка не має стосунку до цих бордів.

«Та ви смієтесь? Ми ж не такі вже ідіоти, щоб таке вішати, таку дурість. Ми взагалі намагаємось обережно підходити до таких речей після бордів з Путіним», — сказав завідувач відділу Головного департаменту інформаційної політики АП Володимир Горковенко.

Він вважає, що ці борди можуть бути пов’язані з міськголовою Черкас Анатолієм Бондаренком, тому що, за його інформацією, спершу вони з’явилися саме в Черкасах.

«Він (Бондаренко — ред.) формально є представником «Батьківщини», а неформально, згідно з тим, що говорять люди з політичних кіл Черкас, він активно включився у виборчу кампанію Зеленського», — резюмував Горковенко.

Нагадаємо, напередодні в Україні з’явилися білборди та газети з зображенням Петра Порошенка та Володимира Путіна і написом «21 квітня. вирішальний вибір». У штабі Порошенка пояснили, що вони не мали на меті порівнювати Зеленського з Путіним, а натякнути — що Україні потрібен сильний президент.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *