Контрабандний випадок на Волині – у ТОП-5 найцікавіших (ВІДЕО)

Показати всі

Контрабандний випадок на Волині – у ТОП-5 найцікавіших (ВІДЕО)

Прикордонники склали ТОП-5 найцікавіших випадків контрабанди тварин, які сталися у 2017 році. До ТОПу увійшов і випадок, що стався на волинському пункті пропуску, – про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби.

Левеня, краби, поросята, коні, соколи – це далеко не повний перелік видів тварин, які порушники намагалися перемістити через державний кордон контрабандним шляхом, або ж здійснювали незаконний їх вилов протягом 2017 року, проте були зупинені співробітниками Державної прикордонної служби України.

Так, у минулому році в одному з портів Одеси прикордонники виявили маленьке левеня, яке ховали серед понад 2 тисяч папуг. А на Херсонщині  охоронці кордону затримали браконьєрів з уловом крабів майже на 9 мільйонів гривень. Також мав місце випадок, коли контрабандист втікаючи від прикордонників на мотоциклі, загубив 12 поросят.

Крім того, охоронці кордону на Волині затримали 3 українців та вантажівку з кіньми, а у міжнародному аеропорту «Бориспіль» правоохоронці запобігли вивезенню до Об’єднаних Арабських Еміратів 3 соколів.

Comments are closed.