Коли волинянам насправді потрібно міняти водійські посвідчення

Психіатри перевірять майбутніх українських дипломатів
12.01.2018
Відсьогодні в Україні набрав чинності новий перелік обтяжуючих обставин при злочинах
12.01.2018
Показати всі

Коли волинянам насправді потрібно міняти водійські посвідчення

У Регіональному сервісному центрі МВС у Волинській області повідомили, коли справді потрібно замінювати водійські посвідчення, – йдеться у повідомленні прес-служби сервісного центру.

Кількість відвідувачів, які бажають обміняти посвідчення водія, у сервісному центрі МВС 0741 у Струмівці, зросла у 5 разів. Адже з моменту відкриття центру з 12 грудня 2017 року по сьогодні, 12 січня 2018 року, замінили 637 посвідчень водія, за аналогічний період минулих років 2016-17
р. – 119.

Нагадаємо, селі Струмівка офіційно презентували новий сервісний центр Міністерства внутрішніх справ у Волинській області. 

“У зв`язку з цим розповідаємо і нагадуємо, коли посвідчення водія насправді потрібно обмінювати, а коли це не нагально. Обмін посвідчення водія необхідний лише у зв’язку із зміною особистих даних
(прізвище, ім’я та по батькові) і проводиться на підставі документа, що підтверджує таку зміну. Обмін посвідчення водія проводиться без складення іспитів. Під час отримання нового посвідчення водія вилучається посвідчення водія, що підлягає обміну. Не потрібно замінювати посвідчення водія лише задля отримання пластикового зразка на заміну паперовому ламінату”, – йдеться у повідомленні.

Посвідчення водія, видані із терміном дії на 30, 50 років та безстрокові, є дійсними відповідно до вказаного у них терміну.

“Просимо не створювати черги, поставитися з розумінням до клієнтів, які мають нагальну потребу в отриманні послуг сервісних центрів МВС”, –

Детальніше про отримання посвідчення водія можна ознайомитися на сайті Регіонального сервісного центру МВС у Волинській області:

Отримувати консультації про порядок отримання посвідчення водія можна за телефоном (0332 77-19- 74) або на офіційній Фейсбук-сторінці «Сервісні центри МВС у Волинській області».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *