Жінка встромляла голки в дитину, аби повернути чоловіка

Показати всі

Жінка встромляла голки в дитину, аби повернути чоловіка

Жінка втикала голки в свою власну маленьку дитину, щоб повернути чоловіка з трудової міграції. Про це повідомляють на t1.ua з посиланням  на сайт МВС республіки Таджикістану.

– Підозрювана з метою того, щоб її 30-річний чоловік повернувся з Російської Федерації, навмисно встромила в тіло свого однорічного сина 10 металевих голок, – йдеться в повідомленні.

Однорічний хлопчик отримав тяжку шкоду здоров’ю і був доставлений до медичного закладу. Лікарі національного медцентру виявили в тілі однорічної дитини десять голок і однозначно заявили, що самостійно немовля ці голки проковтнути не могло.

При цьому не уточнюється, як саме жінка збиралася таким чином впливати на чоловіка: ймовірно, вона проводила якийсь обряд.

Рентген виявив голки в черепі, нижній частині носа, в ногах, на шиї і в грудній клітці, а також в інших частинах тіла немовляти. Деякі голки вже пішли глибоко під шкіру, і тому лікарі змогли витягнути лише шість голок в ході першої операції. Ще чотири голки поки залишаються в тілі хлопчика.

Відносно жінки було порушено кримінальну справу за статтею 110 частини 1 (“Нанесення тяжкої шкоди здоров’ю”) КК республіки, ведеться слідство.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *