З кори, шишок і моху: на Волині – конкурс оригінальних еко-ялинок (ФОТО)

У Центрах обслуговування платників Волині перші декларанти звітуються про доходи
12.01.2018
Погода на завтра у Луцьку
12.01.2018
Показати всі

З кори, шишок і моху: на Волині – конкурс оригінальних еко-ялинок (ФОТО)

Володимир-волинські лісівники провели конкурс для школярів на визначення найкрасивішої на найоригінальнішої еко-ялинки. Про це інформує прес-служба Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Конкурс на кращу еко-ялинку для учнів Березовичівського, Губинського, Павлівського та Устилузького шкільних лісництв організували і провели працівники ДП «Володимир-Волинське ЛМГ».

Усі роботи, що надійшли на розгляд журі, варті уваги. Але у кожному конкурсі мають бути переможці. Тож І місце зайняли: Олександр Сасага (Павлівське шкільне лісництво) та Анна Малахова (Губинське шкільне лісництво), срібло завоювали Дарина Щозда (Губинське шкільне лісництво) та Ірина Павляк (Березовичівське шкільне лісництво), ІІІ місце – у Віктора Шарка (Устилузьке шкільне лісництво), Наталії Дуль (Березовичівське шкільне лісництво) та Костянтина Гусара (Павлівське шкільне лісництво).

Усіх учасників конкурсу лісівники відзначили дипломами та заохочувальними призами.

«Робота з дітками завжди дуже приємна. А коли діти ще й реагують так активно, коли старанно працюють і в результаті приносять на конкурс роботи такого рівня, що дорослі дивуються, то тим більше. Останнім часом ми дуже активізували співпрацю зі шкільними лісництвами. Начальник управління Олександр Михайлович Кватирко цей напрямок роботи поставив у пріоритет. І недаремно. Маємо результат. Діти вже просяться до наших шкільних лісництв, щодалі активніше долучаються до щоденної лісівничої роботи. Самі звертаються з пропозиціями про допомогу. Так само з боку дітей уже йде ініціатива про подібні конкурси. Ми радо підтримуємо. І дуже віримо, що з цих хлопців та дівчат у майбутньому виростуть лісівники, віддані своїй справі», – зазначає головний лісничий ДП «Володимир-Волинське ЛМГ» Наталія Козій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *