З гумором та правдою: Брати Капранови презентували луцьким студентам книгу про Майдан (ФОТО)

Лучанин став найстильнішим співаком України
09.11.2017
Юлія Вусенко: «Якщо у моєму місті ніхто не дотримується закону – мені страшно, що тут ростуть мої діти»
09.11.2017
Показати всі

З гумором та правдою: Брати Капранови презентували луцьким студентам книгу про Майдан (ФОТО)

Луцькі студенти мали нагоду почути правду про Майдан від письменників Братів Капранових. Зустріч із ними та презентація нової книги у її рамках відбулася 8 листопада, на факультеті філології та журналістики Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

Дмитро та Віталій Капранови уже не вперше діляться своєю творчістю з луцькими студентами. Сьогодні ж головної темою зустрічі стала книга, видана у вересні 2017 року – «Майдан.Таємні файли».  Це – масштабне журналістське розслідування подій 2013–2014 років.

19 файлів розповідають про лідерство на Майдані, принципи фінансування, керівників революції та формування уряду після повстання, а також дають відповідь на головне запитання – хто ж переміг на Майдані. Файли складені з реальних коментарів свідків та учасників. Події Автомайдану – окремий розділ, оскільки це «унікальне явище у революційній практиці».

«Але головний файл – це останній, який має назву «Мій Майдан». Там кожен може написати свою історію Майдану», – розповів один із Братів Капранових.

Письменники повідомили, що 22 листопада запускають флешмоб у Facebook із хештегом #МійМайдан. Це буде колективний літопис Революції Гідності, де кожен може поділитися спогадами.

До слова, брати Капранови розповіли і про інші їхні книги. Зокрема, це «Щоденник моєї секретарки», який складається з реальних історій. У пригоді всім школярам та студентам стане книга Капранових «Історія Незалежності України», де просто та доступно описана вся історія нашої держави. Книга «Веселих свят» розповідає про українські традиції. Початком літературної діяльності письменників була книга «Кобзар 2000», яка має жіночий варіант та чоловічий. Це роман у новелах, де присутня сучасна українська містика.

«Брати Капранови говорять так, що їх хочеться слухати і запам’ятовувати їхні історії, щоб потім переповідати. Купила собі книгу і впевнена, що не останню», – ділиться враженнями студентка-журналістка Софія Міщук.

 

Злата МАКСИМУК

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *