Звернення Володимира Гунчика з нагоди річниці проголошення Декларації про державний суверенітет України

Ситуація в зоні бойових дій: один військовий загинув, один поранений
16.07.2017
Ринковий курс валют у Луцьку
16.07.2017
Показати всі

Звернення Володимира Гунчика з нагоди річниці проголошення Декларації про державний суверенітет України

Звернення голови облдержадміністрації Володимира Гунчика з нагоди річниці проголошення Декларації про державний суверенітет України

Шановні волиняни! 16 липня 1990 року Верховна Рада УРСР прийняла Декларацію про державний суверенітет України, в такий спосіб визначивши наміри народу України самостійно вирішувати свою долю. Відтак, в літописі нашої держави розпочалася нова сторінка – епоха утвердження України як незалежної країни.

Ухвалення цього документа стало потужним поштовхом до відродження української незалежності, засвідчило споконвічне прагнення бути господарями на своїй землі та чітко окреслило історичний вибір українців – творення самостійної демократичної правової держави.

Принципи, проголошені у Декларації про державний суверенітет України, закарбовані у положеннях чинної Конституції України та слугують для нас правовим і моральним орієнтиром у справі розбудови незалежної європейської Української держави. Саме сила національного духу та єдність у визначальні історичні моменти допомагали здолати всі труднощі на шляху розбудови і зміцнення державності.

Сьогодні перед Україною постали нові виклики: загроза територіальній цілісності, військова агресія Росії, що підриває політичну, економічну і соціальну стабільність у країні та призводить до численних людських жертв, масштабних матеріальних збитків та порушень прав і свобод людини.

Але я твердо переконаний – Український народ дасть гідну відповідь на всі виклики сьогодення. Ми обов’язково переможемо. Суверенна і соборна Україна стане сучасною європейською державою – заможною і сильною. А перші результати реформ, підписання угоди про асоціацію з ЄС та впровадження Безвізу – яскравий тому приклад.

Відзначаючи цю визначну подію нашої новітньої історії, маємо вкотре усвідомити, що сьогоднішній і завтрашній день Української Держави залежить особисто від кожного із нас. Патріотизм, активна життєва позиція, наполеглива повсякденна праця – ось запорука подальшого поступального розвитку країни.

Бажаю усім добра, злагоди та нових звершень в ім’я нашої держави.

З повагою голова обласної державної адміністрації Володимир Гунчик.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *