За кого не можна голосувати на виборах президента України

Показати всі

За кого не можна голосувати на виборах президента України

Головне запитання, яке цікавить сьогодні виборця, – як знову не виявитися обдуреним, не вибрати чергового мерзотника або злодія? Є невеликий рецепт, який дасть змогу визначити, за кого точно не потрібно голосувати. Він складається із кількох коротких, але важливих пунктів.

По-перше, не треба голосувати за кандидатів, які намагаються вас купити, пропонуючи гроші, продуктові набори тощо. Звичайно, ви можете прийняти те, що вам дають. Але в жодному разі не віддавайте свого голосу кандидату, який намагався вас купити. За ці 500–1000 грн кандидат хоче одержати від вас право обкрадати вас ще п’ять років.

Друга категорія кандидатів, за яких не можна голосувати, – це ті, за кого добровільно-примусово агітує ваше начальство. І абсолютно неважливо, де ви працюєте. Чи ви вчитель, медпрацівник, військовий, хто завгодно – не звертайте уваги на цю агітацію. Не бійтеся вимог і вказівок вашого начальства щодо цього. Ми, слава богу, більше не живемо в Радянському Союзі. Часи репресій і тотального стеження закінчилися. Не вірте, коли вам кажуть, що після закінчення голосування обов’язково перевірять, якого кандидата ви підтримали. Це неможливо. Ніхто не дізнається, за кого ви проголосували. Тому голосуйте за совістю, а не так, як хтось намагається вам вказувати.

Третя категорія – це кандидати, які обіцяють усе і відразу. Не голосуйте за людей, які обіцяють, що подарують вам щастя наступного ж дня після свого обрання. Зазвичай це супроводжується взаємовиключними політичними заявами. Наприклад, кандидат каже, що Україна вступить у НАТО, і тут же заявляє, що наша країна буде дружити з Росією. Це неможливо. Саме такі заяви наочно демонструють: кандидатові абсолютно все одно, що вам обіцяти, і що потім не виконувати.

Останній пункт. Ніколи не голосуйте за кандидата, за якого буде агітувати Володимир Путін. Хоча, варто визнати, тут є варіанти. Якщо припустити, що підлеглі Путіна наважилися розповісти йому, яку ненависть його ім’я, образ і дії викликають у народу України, то він може спеціально похвалити того кандидата, якого насправді вважає найнеприйнятнішим для себе. Правда, це лише теоретично.

Ці прості пункти допоможуть вам зробити вибір, про який ви потім не будете шкодувати. Якщо у вас є свої критерії відбору, розкажіть про них у коментарях.

28 Comments

 1. Avatar Катерина Демиденко сказав:

  Точно голосувати не можна за нашу владу, віддам свій голос тільки за найсильнішого кандидата та розумну жінку – Юлію Тимошенко

  • Avatar Людмила Николаевна сказав:

   ага и на следующий день газ подешевеет в ДВА!!! раза

   • Avatar Николай сказав:

    Он давно был бы в 2 раза дешевле , если бы Порошенко закрыл бы все коррупционные схемы ( что он обещал до выборов) ! Одна авантюра Роттердам- Плюс принесла им миллиардные доходы ! Юля эти все схемы поломает и заставит их ответить по законам Украины !

  • Avatar Володимир сказав:

   Голосуйза Юлю бо вона в кармані для народу завжди тримає ДУЛЮ!.. Напевно треба підтримати найбіднішу кандидатку ,0яяка м бідна як церковна миша,але є власницею намиста з перлин,одівається в провідних європейських дизайнерів, витратила на рекламу себе коханої в 2018році офіцйно 78млн.гр, яка створила схеми по яких працює ниішні керівництво країни,голосуй за ту яка виїхала на інвалідній колясці на майдан на високих підборах і чудом через иждень зцілилася,за ту яка найбільше кричала “жоден солдат неповинен вийти з казарми і дати відсіч росіянам” коли зелені чоловічки захоплювали крим. голосуй за неї віддай свій голос за т е щоб народ України з твоєї допомогою взагалі став кріпаком на панщині під прапором БЮТ.

  • Avatar Артур сказав:

   Катерина Демиденко

  • Avatar Артур сказав:

   Катерина Демиденко вы тварина!

  • Avatar Оленка сказав:

   І я!

  • Avatar Ната сказав:

   Дура, у неё две судимости за экономические преступления.

  • Avatar Прокоп сказав:

   Ну и дура…и ты,и тимошенко.кицюня сразу бросится сводить личные счеты,как обычная баба.а на экономику страны ей плевать…

  • Avatar марк сказав:

   ты дура нихрена не понимаешь в политике

 2. Avatar Виталий сказав:

  Голосувати за Вону все одно, що за Януковича… на Вону відкрито 6 кремінальних справ щодо зловживння владою та хабарі, всі гроші в Вони за кордоном в офшорах….Вона весь час у владі і що Вона зробила корисного? -підняла зарплати міністрам , суддям і депутатам, щоб не крали? -так вже не крадуть?- це все жидо-памаранчеве кодло не можна пускати до влади… чи ви дурні?

 3. Avatar Мария сказав:

  Савченко нет ? А за кого тогда голосовать ? Тогда ждем путина !!!-(

 4. Avatar Яна сказав:

  як можна вибирати пентю і жулю ? Вам що, мало щоденного “покращення” ?

 5. Avatar Олег сказав:

  Краще вже голосувати за Вову Зеленського. А якщо Юлька виграє то всі будем під рускім флагом!
  І ще треба згадати про підписання контакту між Україною (Тимошенко) і россією (путін), які поволокли величезні збитки.

  • Avatar Любивший Украину сказав:

   Легче будет в Россию на стройки ездить,а ты наверное в эвропу мотается в кружевных трусах,польские сортиры мыть.

  • Avatar Инга сказав:

   Она в России в розыске за махинации с газом , под каким российским флагом ?ау

 6. Avatar Павел сказав:

  И в премьеры ей со штатов выписать пашу лазаренко. Вот тогда народ заживет ещё счастливей.

 7. Avatar Тетяна сказав:

  В будь-якому разі винні пенсіонери… Навіть якщо не підтримали жодного кандидата.

 8. Avatar Сергей сказав:

  За Мураева, мужик молодой, умно и со знанием дела говорит, всегда красиво и по тексту выкручивается в президентских дебатах и разных спорах. Кандидат с Востока Украины, а значит займется промышленностью и инфраструктурой юго-востока. Проведет референдум на территории “днр” и хочется верить что восстановит разоренный Донбасс и нормализует как отношения с Западом так и с Россией.

 9. Avatar Бодя сказав:

  Нельзя менять действующую власть. Это станет причиной смены государственных целей. Мы выбираем лицо государства, дипломата на международном фронте. Поэтому выбор Юлии или кого-либо друго-го – станет провалом в внешней дипломатии Украины. Благодаря действиям нынешней власти у государства появились ценности и амбиции, а пустые слова, звучащие в агитации – уловка для стариков и обделённых разумом. Голосуйте за Порошенко, нам нужна стабильность, а не смена режимов и направлений. Стабильность. То, что строилось все годы войны.

 10. Avatar Ростислав сказав:

  Порошенко – стабільна убогість, стабільна корупція, стабільна владна брехня

 11. Avatar Анатолий сказав:

  есть люди,в которых живет Бог,есть люди,в которых живет дьявол,у Юли живут толькоглисты

 12. Avatar Слав. сказав:

  Читаю цю чуш_коментарі волиняні думаю , з переходом до ПЦУ точно така картина. Всі грамотні , а результату дуже мало.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *