Заступився за дівчат: поховали хлопця, якого жорстоко побили

Показати всі

Заступився за дівчат: поховали хлопця, якого жорстоко побили

У Тернополі сьогодні ховали 20-річного Віталія Гнатишина.  20-річного хлопця жорстоко побили на день його народження, після чого потерпілий впав у кому. Про це пише “Сегодня”.

 Юнака жорстоко побили 30-червня біля нічного клубу “Алюр”. У стані клінічної смерті хлопця тієї ж ночі доставили в лікарню, де через кілька днів він помер. Про похорон сина в Facebook повідомила мати Віталія.

 

01_64

“У зв’язку з цим слідчі Тернопільського відділу поліції провели перекваліфікацію інкримінованої статті за частиною першою на частину другу статті 121 КК – умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого. Досудове розслідування триває”, – повідомляють в поліції.

Загиблий був студентом Тернопільського національного технічного університету ім. Івана Пулюя і на день загибелі святкував своє 20-річчя.

Нагадаємо, нещодавно ми писали, що в Тернополі жорстоко побили 20-річного місцевого жителя. Тілесні ушкодження хлопець отримав біля нічного клубу “Алюр”. Постраждалого доставили в Тернопільську комунальну міську лікарню №2 з діагнозом “клінічна смерть”.

 

Comments are closed.