«Залишається варіант з російським вторгненням», – Соловей

Показати всі

«Залишається варіант з російським вторгненням», – Соловей

Після легалізації Путіна на черговий строк Кремль активізує заходи зриву курсу України в НАТО.  Таку версію  у виданні «Лівий берег» висловлює аналітик Ігор Соловей. І це, на його думку, може бути силовий сценарій uromaidanpress.com

«Курс на НАТО завжди дратував нашу східну сусідку – Кремль свою нелюбов до України любить пояснювати протидією розширенню НАТО, –  нагадує Соловей. – В результаті у нас були і Харківські угоди (росфлот ще на 49 років), і окупація Криму (ай-яй-яй, у Севастополі буде база НАТО). Ця тенденція постійна, і її лобістів у Москві у владі ну ду-у-же багато є і буде, Путін узяв тренд на військове загострення – у своїх останніх інтерв’ю постійно погрожує НАТО і США».

На його думку, після того, як  Україна отримала статус  аспіранта НАТО, «нарешті ми отримали публічний орієнтир від наших західних партнерів. Це хоч і не конкретний ПДЧ (План дій для членства,  – авт.), з яким нас «кинули» 2008 року в Бухаресті і який має буде наступним. Тому в цілому сигнал позитивний, особливо перед виборами».

Соловей водночас  прогнозує, що «Росія після легалізації Путіна на черговий строк активізує заходи зриву курсу України в НАТО. І, скоріш за все, це буде силовий сценарій».  А відтак аргументує: «Оскільки частину диверсантів Рубана вже затримали (а решту зараз ловлять по всій країні), то в Москви залишається варіант з військовим вторгненням: або в/частин з ОРДЛО, або навіть підключення регулярних військ з території РФ (привід слушний придумають – благо, корисних ідіотів і росагентури в Україні достатньо).Ця країна хвора на мілітаризм».

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *