Закулісні пристрасті серіалу #Школа: показали, як знімають другий сезон (ВІДЕО)

Показати всі

Закулісні пристрасті серіалу #Школа: показали, як знімають другий сезон (ВІДЕО)

З’явилися перші кадри зі знімального майданчику другого сезону серіалу «Школа». Про це повідомляє прес-служба 1+1.

Днями на найпопулярнішому музичному фестивалі Atlas Weekend відбувся день серіалу «Школа», в рамках якого головні актори популярної стрічки зустрілися зі своїми прихильниками. На одній сцені зібралися виконавці головних ролей серіалу Яніна Андреєва, Микита Вакулюк, Олена Курта, Ліза Василенко, Ірина Кудашова, Карина Чернявська, Олександр Петренко, Богдан Осадчук, Олег Виговський та суперфіналістка вокального проекту «Голос країни-8» Анна Трінчер.

Актори підготували яскраву концерту програму: Олена Курта, виконавиця ролі суворого завуча школи Дарини Петрівни, перед фанатами постала в образі ніжної танцівниці народного аргентинського танцю та навіть зіграла на барабані. А виконавиця ролі Нати та суперфіналістка «Голосу країни-8» Анна Трінчер заспівала власні запальні пісні «У любви нет возраста» та «Не бойся». До Ані також доєдналася її серіальна подруга Карина Чернявська, знайома глядачам як Ася. Акторка заспівала зі сцени пісню гурту «Один в каноє» «Човен». Ліза Василенко (Лола) прямо на сцені провела конкурс та обрала переможця, якому подарувала набір сувенірної продукції із зображенням головних героїв серіалу, а Іра Кудашова, яка виконала роль Ніки у стрічці, під бітбокс Олега Виговського (Назара) спробувала зачитати реп.  Наприкінці виступу до акторів приєднався гурт Антитіла і разом з фанатами та акторами виконав саундтрек серіалу «Школа» «TDME».

Кульмінацією заходу став показ перших кадрів, знятих на знімальному майданчику другого сезону серіалу, у якому актори разом з командою проекту проводять екскурсію знайомою глядачам школою.

Comments are closed.