Займайтеся х@рнею без мене, – мер Дніпра про «УКРОП»

Показати всі

Займайтеся х@рнею без мене, – мер Дніпра про «УКРОП»

Мер Дніпра Борис Філатов написав заяву про вихід із партії “УКРОП”. Про це він повідомив на своїй сторінці Facebook.

Політик заявив, що він зробив усе, що міг.

“Коли вони підло викинули з керівництва партії Корбана, який сидить за ґратами, я мовчав. Коли вони сфальсифікували статут «УКРОПу» в Мін’юсті, я не помічав. Коли вони призначили керівником секретаріату партії колишнього підручного сепаратиста Царьова, я сором’язливо відвів очі. Коли вони вичавлювали з обласних парторганізацій нелояльних до них партійців, я говорив, що мене це не стосується. Коли вони разом з регіоналами ламали мерську коаліцію в Дніпрораді, щоб поставити мене «в стійло», я пручався, зціпивши зуби. Я терпів навіть тоді, коли вони труїли на мене своїх злих і, одночасно, абсолютно жалюгідних депутатів-клоунів Купрія і Денисенко, які тільки на моїй пам’яті по три рази йшли-поверталися з партії. Коли вони влаштували з партійних президентських праймеріз циркове бродяче шоу під назвою «Буковель на виїзді», я гірко сміявся”, – написав Борис Філатов.

Політик зазначив, що сподівався, що вони схаменуться, але марно. Відтак сьогодні, 5 грудня, міський голова Дніпра складає із себе повноваження члена президії політради «УКРОПу» і виходить з партії.

“Тому, що мати справу з публікою, яка захопила владу в «кропу», це те ж саме, що пити безалкогольне пиво або курити електронні сигарети. Ну або спати з гумовими жінками”, – йдеться в дописі.

“Хлопці, удачі вам. Будь ласка, займайтеся такою х@рнею без мене”, – додав наостанок Філатов.

Comments are closed.