Завдяки зусиллям  Петра Порошенка танки Путіна – ще не в Києві

Завтра на 11 вулицях Луцька відімкнуть світло
11.10.2017
Self-менеджмент по-луцьки в дії (ФОТО)
11.10.2017
Показати всі

Завдяки зусиллям  Петра Порошенка танки Путіна – ще не в Києві

Екс-нардеп Анатолій Моцпан у коментарях до публікації Олександра Лащенка «Попри заборону авіасполучення з Росією, Медведчук продовжує літати до Путіна…» на сайті «Радіо Свобода» висловив цікаві міркування. При цьому він піддав критиці позицію Олеся Донія. 

Зокрема, Моцпан висловлює переконання, що «в серпні-вересні 2014р. танки Путіна не були в Києві завдяки, на мій погляд, двом вирішальним факторам – мужності і стійкості бійців АТО на фронті в Донбасі та особистим зусиллям і неабияким здібностям Глави держави Петра Порошенка по забезпеченню солідарності та допомоги США і ЄС Україні у її протистоянні агресії Росії».

Правда, відтак він зізнається: «У мене чимало запитань і до Кучми, і до Медведчука, але Петро Порошенко задіяв саме їх до переговорного процесу з Росією, а не самовпевненого Олександра Донія».

Моцпан  переконаний, що «з  Петром Порошенком Україна поки що вистояла у війні з ракетно-ядерною Росією, армія якої в декілька разів сильніша, на жаль, української. З далеким від реалій Олександром Донієм вже б давно, мабуть, втратили незалежність нашої країни».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *