Журналісти ТСН проінспектували Шацькі озера (ВІДЕО)

Показати всі

Журналісти ТСН проінспектували Шацькі озера (ВІДЕО)

А поки розпал літа, в розпалі й інспекція журналістів ТСН українськими озерами. Про це йдеться у сюжеті телеканалу «1+1», – пише Район.Шацьк.

Журналіст телеканалу Андрій Орляк побував там в час не найкращий – дощі і холоди. Тож журналісти хотіли знати, що робити, коли небо захмариться. Отже, класика Шацьких озер.

Понад 30 різних мальовничих плес, це Шацькі озера, входять до Шацького національного природного парку. Уже за в’їзд з вас тут візьмуть платню – 13 гривень за людину. Кажуть, гроші зокрема, вкладають в інфраструктуру. Ну, принаймні, дороги тут ще стерпні, ремонтують на наших очах.

“Вода чистенька, тепла і дуже приємна. Найглибше озеро України – Світязь – уже чекає на свого відпочивальника. Але виявляється, до курортного сезону навколишні бази відпочинку лише готуються, як і готується, схоже, сама погода.: холодрига, дощ і жодної людини навколо”, – розповідає журналіст.

Компанія білорусів запевнила, що погода не лякає, ціни – також. Кажуть, що на Шацький озерах – відпочинок найкращий, який тільки може бути.

Детальніше про те, як інспектували пансіонат «Шацькі озера» і що розповів журналісту її директор Федір Заяць, та одну з ВІП-баз відпочинку – дивіться далі у сюжеті.

Comments are closed.