Дружину священика зацькували за участь у конкурсі та відверті знімки (ФОТО)

Показати всі

Дружину священика зацькували за участь у конкурсі та відверті знімки (ФОТО)

У Магнітогорську дружина місцевого священнослужителя, ієрея Сергія Зотова, спровокувала великий скандал, взявши участь в конкурсі краси і влаштувавши фотосесію у відвертих нарядах. Про це повідомляє Depo.ua.

Світлини Оксани Зотової з Магнітогорська, яку відправила на конкурс “Ти унікальна”, обурили користувачів мережі. Також пару звинуватили у любові до красивого життя та відпочинку на Барбадосі, хоча сам священик присягався, що ніколи на був на цьому острові.

Інтернет-користувачі засудили поведінку попаді. “Срань Господня”; “Яка гидота … хай заборонить Господь!”; “Які часи …”; “Якась спайка борделя з церквою …” – написали коментатори.

Тим часом сам Сергій Зотов звинуватив народ у цілеспрямованої цькування. Виявилося, що після скандалу його перевели служити з Магнітогорська в сільський храм.

“Ми всі бачимо, все знаємо, думаю, що цькування йде цілеспрямовано, але хто це робить, я не знаю. Все це дуже заважає, змушує нервувати. Моє керівництво прийняло до мене заходи стягнення – мене перевели зі служби в кафедральному соборі Магнітогорська служити в храм в селі Фершампенуаз. Оксана зробила висновки, зрозуміла свої помилки, що десь поступила неправильно”, – заявив ієрей Сергій Зотов, якого цитує ресурс Znak.com.

Він додав, що його дружина за професією – косметолог, і це ремесло вона не кине – в ньому немає нічого, що суперечить Біблії. Повідомлення про відпочинок на Барбадосі отець Сергій заперечує.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *