До Петра Порошенка звернулися три президенти України у зв’язку з мовним питанням (ФОТО)

Волинські прикордонники перейшли на посилений режим роботи
12.02.2018
Волинські школярі можуть позмагатися за 50 тисяч гривень на навчання
12.02.2018
Показати всі

До Петра Порошенка звернулися три президенти України у зв’язку з мовним питанням (ФОТО)

Президенти Леонід Кравчук, Леонід Кучма та Віктор Ющенко звернулися з листом до нинішнього Глави держави Петра Порошенка. Вони, за  інформацією «Газети по-українськи»,  просять  оголосити 2018-й Роком утвердження державної мови.

«В умовах гібридної агресії проти нашої держави, загрози порушення цілісності її території надзвичайно важливим об’єднуючим фактором протидії цьому є утвердження державної мови в усіх сферах суспільного життя на всій території України», – стверджують колишні лідери держави.

Нагадавши, що Президент України є гарантом суверенітету і відповідальний за державотворчі процеси, вони  зазначають: «Звертаємося до Вас із проханням підтримати ініціативу щодо оголошення 2018 року Роком утвердження державної мови. Із непохитною твердістю стверджуємо, що цей крок зміцнить фундамент української державності у такий буремний час нашої історії, сприятиме консолідації суспільства та покаже нашим закордонним партнерам нашу твердість та впевненість у власних ідеалах», – ідеться в листі. Президенти наголосили, що оголошення 2017-го Роком англійської мови принесло Україні суттєві результати.

Президенти висловили сподівання, що Порошенко підтримає процес зміцнення позицій державної мови в усіх інститутах влади та в усьому публічному просторі України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *