Дацюк: якщо не вибори, то стагнація та масова еміграція

З’явилася нова схема викрадення автівок
06.12.2017
Рівненщина: виявили понад тонну нелегального бурштину (ФОТО)
06.12.2017
Показати всі

Дацюк: якщо не вибори, то стагнація та масова еміграція

Нині Україна перебуває в екстремальній ситуації. На цьому  наголошує  філософ Сергій Дацюк у виданні «Українська правда». Він переконаний, що дочасні вибори – найоптимальніше версія виходу з глухого кута.

Дацюк констатує, що «українську громаду мало цікавили питання, хто фінансував Майдан-2013-2014 років, оскільки питання про загиблих на майдані, а потім вже у війні, завжди були більш важливими. Але з моменту контрреволюції це дуже зацікавило українську громаду. Якщо післяреволюційна влада ефективно втілює нові смисли та досягає нових перспектив, то питання, хто і як рвався до влади і на які жертви (свої чи чужі) йшов, відходить на другий план».

На його думку, зараз «Україна ввійшла в процес стагнації. Україна як держава нездатна завершити війну…Українська громада стає заручником втрати міжнародної підтримки на тлі війни, що продовжується. Немає жодної політичної сили, яка здатна вивести країну з цього процесу».

Аналітик переконаний, що «Україна на межі хаосу. Громада стомилася від революцій. Водночас консолідація суспільства поза політизацією неможлива». А відтак резюмує: «Дострокові президентські та парламентські перевибори лишаються єдиним виходом. Якщо правлячий клас не погодиться на дострокові перевибори, тоді революція це єдиний шанс виходу з ситуації стагнації».

Якщо ж спробувати обійтись без перевиборів і без революції, тоді, за версією Дацюка, « потрібно готуватися жити в ситуації стагнації і широкомасштабної еміграції».

1 Comment

  1. Ростислав сказав:

    Смтуація в Україні може поліпшитися в економіці та соціальній сфері лише після обрання більш порядного Президента, бо не лише народу стала зрозуміла уся фальшивість Порошенка, а й в країнах ЄС, США, Канаді та інших партнерських державах. Події в Києві цього тижня розкрили очі громадянам на необхідність чим скорішого переобрання Порошенка з посади Президента

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *