Гунчик розповів про головну проблему перших днів на посаді

Показати всі

Гунчик розповів про головну проблему перших днів на посаді

Голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик розповів про одну з головних проблем, що були на його шляху під час початку роботи на посаді. Про це він розповів у інтерв’ю «5 каналу».

На переконання Володимира Гунчика, одна з головних проблем перших днів перебування на посаді – це довгобуди, які він отримав у «спадок» від попередників.

«520 мільйонів гривень було фактично закопано в будівлі, споруди, які не змогли бути зреалізовані у попередніх проектах, і нам довелося докласти багато зусиль і фінансів, щоб зберегти їх або приймати рішення інші рішення. На сьогодні залишилося 200 мільйонів. Це не є надто велика цифра. Думаю, у 2018–2019 роках ми з довгобудами завершимо і поставимо крапку у цій неприємній історії», – розповів очільник області. Він також додав, що здебільшого довгобуди, які довелося добудовувати, – це об’єкти, які починали у 2010-2012 роках.

«Напевно, політика тодішнього уряду була побудована на тому, щоб показати, що йде масове будівництво і центральна влада турбується. Замість того, щоб сконцентрувати кошти на об’єктах, які здаються, їх розпорошували регіонами, показуючи початок будівництва. Ці об’єкти залишалися з голими вікнами і непокритими дахами», – висловився голова Волинської ОДА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *